breadcrumbs_revolution_theme

Оплата за безготівковим розрахунком


Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється згідно рахунку у відділеннях будь-яких банків в Україні. Менеджер нашої Компанії підготує рахунок при оформленні Вашого замовлення з Вашого запиту. Рахунок дійсний для оплати протягом 3-х банківських днів. Якщо ви плануєте платити прострочений рахунок, будь ласка уточніть з менеджером ціни і наявність товару. Всі розрахунки здійснюються виключно в національній валюті.


Для юридичних осіб формується пакет всіх необхідних документів (і надсилається разом з товаром): видаткова накладна, товарно-транспортна накладна, реєструється податкова накладна (в момент виникнення податкових зобов'язань).


Оплата готівкою


Оплата готівкою при отриманні товару можлива за місцем видачі. За фактом оплати Вам буде надано товарний чек. Всі розрахунки здійснюються виключно в національній валюті.


Оплата за допомогою платіжних карт


При оформленні замовлення на сайті, є можливість оплатити товар за допомогою платіжної картки. Необхідно зробити вибір способу оплати «Оплата онлайн» і після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта (або документа, що підтверджує особу) платника є обов'язковою умовою при отриманні замовлення.