breadcrumbs_revolution_theme

Про нас

Хочете побудувати будинок своєї мрії і не знаєте де взяти якісні матеріали для будівництва? Ринок металопрокату переповнений різними пропозиціями, а ви не уявляєте, де вибрати краще? Тоді вам до нас - сервісний металоцентр «Петрівське» кращий в Києві і по всій Україні. За якість і ціну ви можете не хвилюватися, адже ми зробили все для вашого комфорту. Що ж ви можете знайти в нашому металоцентрі?


Низькі доступні ціни

Існує міф про те, що недорогі товари зазвичай поганої якості. Наш сервісний центр руйнує цей стереотип, адже всі наші товари зроблені і ретельно перевірені згідно ГОСТ.


Досвід роботи

Досвід роботи на ринку більше 10 років. Нашій базі клієнтів може позаздрити будь-яка фірма, адже нас люблять і знають сотні людей з різних куточків України. Набутий досвід дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні. Особливу увагу ми приділяємо нашим постійним клієнтам, яких у нас достатня кількість.


Якість і міцність

Якість і міцність виробів підтверджена сертифікатом якості. Як вже було сказано ми відповідаємо за надані нами послуги не тільки на словах, але і юридично. Кожен товар, що знаходиться у нас на складі пройшов ретельний контроль і перевірений по всім нормам і правилам. Головним є те, що ми маємо сертифікати якості і готові їх надати кожному клієнту.


Знижки: опт і роздріб

Знижки та можливість придбати оптом і в роздріб. Кожному хотілося б придбати товар за найвигіднішими для них умовами. Як не дивно, але саме такі ми і маємо, тому що готові надати вам приємні знижки і можливість вибирати кількість потрібного вам матеріалу.


Допомога в розрахунку

Також ми здійснюємо професійний розрахунок необхідного матеріалу. Часто покупець, приходячи за потрібним йому товаром не знає, скільки саме йому потрібно взяти того чи іншого матеріалу. Правильний розрахунок - запорука вдалої покупки і будівництва в цілому. Тому що ніхто не хоче платити за зайвий невикористаний матеріал, або повертатися назад на склад (зазвичай ми раді вас там бачити) так як чогось не вистачило. Саме тому, професійні консультанти допоможуть вам все гарненько розрахувати і придбати потрібну вам кількість. Зазвичай це можна зробити самостійно тут, на нашому сайті (але навіщо робити це самому, якщо є навчені фахівці;))


Навантаження

Обережне навантаження і комплектація обраного вами товару. В Інтернеті часто «гуляють» відео на яких можна побачити ситуації, де не зовсім вмілі робітники вантажили товар, і він падає і розбивається. Це смішно тільки тоді, коли це відбувається не зі своєю щойно купленої річчю. Щоб такого не сталося, ми пропонуємо свої послуги навантаження і комплектації. Ви можете спати спокійно, поки наші робочі спритно роблять свою справу.


Зберігання в критих складах

Продукція зберігається в закритих складах. Багато в чому якість товару залежить від його зберігання. Навіть школяр знає, що сталь має властивість окислюватися, якщо довго буде перебувати на відкритому місці з постійним доступом вологи. Щоб уникнути цього, всі наші склади є критими, що в рази підвищує якість матеріалів, які там зберігаються і дозволяє нам називатися кращими у своїй сфері.


Доставка

Доставка товару без затримки, чітко в строк. Кожному хотілося б щоб заплановане здійснювалося вчасно, адже не просто так говорять, що «Час - гроші». Пунктуальність - це одна з головних рис нашої вмілої команди. Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями, які дотримуються встановлених термінів виробництва.


Консультація і персональний підхід

Доброзичливі консультанти і любов до кожного покупця - це наше правило. Ми знаємо по собі, як добре, коли ти приходиш щось купувати і обслуговуючий персонал ставиться до тебе як до людини, а не як до незрозуміло кого. Наш центр створив комфортні умови для того, щоб ви купували потрібні вам речі з хорошим настроєм. Наша робота спрямована на те, щоб вам хотілося прийти до нас знову і знову.


Тільки якісні вироби

Тепер перейдемо до найголовнішого - асортименту нашого СМЦ «Петрівське». Що ж ви можете придбати у нас:


 • арматура різного діаметру і виду,

 • двотаврова балка,

 • куточок сталевий,

 • круг сталевий, квадрат,

 • листовий прокат холодно і гарячекатаний,

 • смуга,

 • швелер сталевий,

 • дріт сталевий,

 • зварні сітки,

 • профнастил,

 • металочерепиця,

 • зварювальні електроди.


І це ще не все чим ми можемо вас здивувати.


Якщо ви цікавитеся тематикою будівництва, то на нашому сайті крім інформації про асортимент і нас ви можете знайти багато корисного для себе. У розділі Блог ми поділимося з вами найпотаємнішим, щоб у вас все, що було задумано, виповнилося на всі 100%. Якщо у вас виникло питання «Як правильно застосовуються профільні труби?» Або «Який арматурою армувати фундамент?», Тоді не втрачайте часу і швидше заходите за відповіддю до нас на сайт. Ми зробили по максимуму все, щоб вам було зручно і приємно з нами співпрацювати.


Якщо ми вас зацікавили тоді вам терміново потрібно до нас. Знайти наші склади можна відвідавши вулицю Будіндустрії 4 (недалеко від м. Видубичі) або відвідавши склад в місті Вишневе на вулиці Київська 27 \ 2. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами !!!